O firmie

EUROSTYL to jeden z największych importerów i sprzedawców wkładów kominkowych w Polsce.

Jesteśmy firmą z historią. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1987 roku. Zaufanie to buduje poprzez właściwy dobór wysokiej jakości urządzeń grzewczych o dużej skuteczności i prostej obsłudze. Eurostyl prowadzi sprzedaż wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących oraz obudów i akcesorii kominkowych. W ofercie dostępne są kominki opalane drewnem, pelletem, gazem i biopaliwem.


EUROSTYL jest oficjalnym przedstawicielem marek Piazzetta i Supra.

Dla naszych klientów mamy również do wyboru całą gamę produktów innych szanowanych polskich i europejskich producentów. Dzięki regularnym pojawianiu się na największych targach kominkowych w Europie jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku.

EUROSTYL oferuje swoim klientom wsparcie w zakresie prowadzenia inwestycji związanej z alternatywnym systemem ogrzewania. Obejmuje to pełną analizę potrzeb klienta, opracowanie projektu, doradztwo techniczne, montaż oraz opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Do naszej dyspozycji mamy własne biuro projektowe i zakład kamieniarski.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Łodzi przy ul. Strykowskiej 33/43. Jesteśmy przekonani i dokładamy wszelkich starań, aby w naszej gamie produktów znaleźli Państwo kominek swoich marzeń.